fbpx
What
  • Dentist
  • Hair Lost Treatment in Turkey
  • Orthopedics
  • Plastic Surgery
Where

How it Work ?

New Health Tourism Experience

Health tourism has been growing in recent years and people spend much time making the right choices. Health Centers Antalya aims to shorten this period and to enable people to contact clinics directly, both shortening the duration and speeding up the treatment processes. It aims to offer you a new experience at the heart of health tourism.

How It Work ?

Health Centers Antalya , online kataloglarında bulunan klinikler ile sürekli irtibat halindedir.  Sistem üzerinden yapacağınız görüşmeler ve mesajlaşmalar HCA danışmanları ile değil klinik yetkilileri iledir. Bu sebeple ekstra komisyon ve sürpriz ödemeler ile karşılaşmassınız. Herhangi bir sorun anında sizlere yardımcı olmak için mesajlar saklanmaktadır.

Step 1 : Find a Clinic

Tedavinizi Türkiye’de olmak için kararınızı verdiyseniz sizin için en uygun kliniği HCA’da bulabileceğinizi garanti edebiliriz. Tedavi kategorisini seçin , gitmek istediğiniz şehiri işaretleyin ve arama tuşuna basın. Yüzlerce premium klinik karşınızda.

Step 2 : Talk to Clinics

Karşınıza çıkan klinikler ile aracısız olarak direkt irtibata geçin. Tedavinizi görüşün ve fiyat teklifi isteyin. İçinize sinen klinikler ile ilerleyip tedavinizi şekillendirin ve bilgiler alın.

Step 3 : Tedavinizi Takvimlendirin

Sizin için en iyisi olacağınızı düşündüğünüz klinik ile tedavinizi takvimlendirin ve detayları kesinleştirin. 

3 basit adımda sağlık tedavinizi bulunduğunuz ülkeye göre %70 daha ucuza yaptırabilir yeni yerler keşfederek tedavi sürecinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Eğer isterseniz tedaviniz bittiğinde sizi ofisimizde ağırlamaktan ve tecrübelerinizi dinlemekten memnun olacağınızı bilmenizi isteriz. Türkiye’de ki en güzel Türk Kahvesini bizim ofisimizde içeceğinizin garantisini veriyoruz.


Avantajları Neler ?

Komisyon Yok

HCA üzerinden yapacağınız herhangi bir işlem için asla bize komisyon ödemezsiniz. Klinikler ile anlaştığınız tutar ne ise onu ödersiniz.

Sadece Ofis’te Çalışmıyoruz

Kataloglarda bulunan her kliniği düzenli olarak ziyaret ediyoruz. Sistemimizde bulunan her klinik ortalamanın üzerinde kliniklerdir.

Sizden Yanayız

Çok düşük bir ihtimal olsa dahi eğer tedavinizi takvimlendirdiğiniz klinik ile bir sorun yaşarsanız lütfen bizimle irtibata geçin. Olası bütün sorunlarda sizden yana olduğumuzu unutmayın.